Wakacje z dziećmi na Wyspach Kanaryjskich w ośrodkach Regency Resorts to wyjątkowe wspomnienia na długie lata. Regency Reseort proponuje Państwu pięć ośrodków na Teneryfie.

Wczasy rodzinne na Teneryfie w pobliżu największych atrakcji wyspy.
Regency Resorts to zespół kilku hoteli położonych na południu Teneryfy obok największych atrakcji wyspy w pobliżu Costa Adeje, Playa de Las Americas i  Los Cristianos. Do kompleksu Regency Resorts na Teneryfie należą ośrodki wczasowe : Regency Club, Regency Country Club, Regency Beach Club, Regency Heights at Neptuno, Paradise Court. Teneryfa to nie tylko piękne piaszczyste plaże, a przede wszystkim jest to miejsce pełne atrakcji, fascynujących parków wodnych oraz botaniczno-zoologicznych, urokliwych miasteczek, potężnego wulkanu Teide w centralnej części wyspy.

Wakacje z dziećmi w luksusowych apartamentach.
Jeżeli szukasz atrakcyjnych wakacji rodzinnych – Regeny Resorts spełnia to oczekiwanie. Wszystkie ośrodki położone są w bliskiej odległości od oceanu. Posiadają przestronne umeblowane apartamenty typu studio, z 1 lub 2 sypialniami dla 2 do 6 osób. Apartamenty posiadają w pełni wyposażona kuchnię, taras, telewizor, sejf, telefon. Na terenie ośrodków znajdują się baseny, jacuzzi, sauny. Restauracje i bary usytuowane na terenie ośrodków serwują znakomite dania lokalnej i śródziemnomorskiej kuchni. Codziennie wieczorem w ośrodkach odbywają się zróżnicowane programy artystyczne od pokazów magii po wieczory flamenco.

Wakacje dla aktywnych zaczynają się już na terenie ośrodków.
Dla osób, które cenią czynny urlop ośrodki posiadają bogaty program rozrywkowy, klub dla dzieci, korty do squasha, siłownię, tenis stołowy, stoły bilardowe. Poza ośrodkami mamy do dyspozycji liczne drogi rowerowe oraz biegowe na terenie wyspy, czyste nieskazitelne powietrze i przepiękne widoki zachęcają do spacerów. Istnieje możliwość wypożyczenia samochodu i zarezerwowania jednej ze wspaniałych wycieczek. Personel ośrodków oferuje 24-godzinną opiekę. Blisko ośrodków znajdują się supermarkety oraz sieci sklepów.