Kompleks wczasowy Marina Club na teneryfie

Teneryfa to najpopularniejsza wyspa w archipelagu Wysp Kanaryjskich. W jej południowo-wschodniej części Costa del Silencio w pobliżu malowniczej wioski rybackiej Las Galletas znajduje się luksusowy kompleks hotelowy Club Marina.

Kompleks Club Marina do dyspozycji swoich gości oddaje luksusowo umeblowane apartamenty. Każdy apartament posiada od jednej do dwóch sypialni, salon z aneksem kuchennym, łazienkę oraz duży balkon. Do wyposażenia apartamentów należy podstawowy sprzęt domowy. Profesjonalna obsługa zapewni gościom bezpieczeństwo i dostęp do wszystkich możliwych informacji. W recepcji możemy zarezerwować samochód bądź skorzystać z bogatego wyboru wycieczek.

Wakacje dla aktywnych.
W ośrodku znajdziemy duży basen, basen dla dzieci, słoneczny taras, jacuzzi, bar przy basenie, snack bar. Każdy gość potrzebujący aktywnego spędzania czasu znajdzie coś atrakcyjnego dla siebie. Ośrodek proponuje dla aktywnych siłownię, zajęcia fitness, kursy nurkowania, naukę gry w piłkę wodną, grę w tenisa stołowego. Poza terenem ośrodka Teneryfa, oferuje mnóstwo atrakcji dla aktywnie spędzających wakacje. Znajdziemy na wyspie korty tenisowe, boiska sportowe, boiska do piłki nożnej, pola golfowe, ogólnodostępny sprzęt do fitness. Teneryfa to jednak przede wszystkim sporty wodne. Na plażach znajdują się wypożyczalnie sprzętu sportów wodnych wraz z instruktorami, którzy mogą pomóc nam w ich odkrywaniu.

Teneryfa to wymarzone miejsce na wczasy z dziećmi.
Club Marina przygotował, poza specjalną strefą do zabaw dla dzieci, animacje organizowane przez wykwalifikowanych animatorów, którzy zajmą czas nawet najbardziej wymagającemu maluchowi. Sama Teneryfa wychodząc poza kompleks hotelowy to wyjątkowe miejsce, z którego każde dziecko wróci jak z podróży w bajkowym świecie. Siam Park, Loro Park, Jungle Park, Aqualand, podróże łodzią podwodną to tylko niektóre z licznych atrakcji czekających na dzieci.

Atrakcyjnie spędzony czas także wieczorem i w nocy.
Po wyczerpującym dniu na terenie ośrodka znajdziemy coś dla duszy w trakcie organizowanych licznych programów artystycznych i wieczorków tanecznych. Zabawa na wyspie nigdy się nie kończy. Ci, którzy nie chcą się ograniczać tylko do czasu spędzanego w ośrodku, Teneryfa oferuje koncerty, zabawy taneczne, karaoke w otwartych barach i restauracjach przez całą noc.

Teneryfa wyspą morskich smaków.
Zaczynając wędrówkę od restauracji na terenie Club Marina możemy znaleźć i skosztować wiele lokalnych i międzynarodowych dań. W restauracjach i barach na wyspie odnajdujemy raj dla podniebienia. Przemieszczając się od restauracji do restauracji, smakując codziennie coś nowego znajdziemy zawsze coś, co nam zasmakuje.