Klub Delfin powstał w kwietniu 2009 roku, przejmując tradycję firm, które od 1996 r. oferują wypoczynek rodzinny w klubach wakacyjnych na Wyspach Kanaryjskich oraz w południowej Hiszpanii. W tym okresie tysiące polskich rodzin skorzystało z możliwości spędzenia wakacji w luksusowych warunkach w atrakcyjnych cenach, a co najważniejsze bez ryzyka jakie powodują upadające biura podróży.

Współpraca z ośrodkami daje możliwość spędzenia wymarzonych wakacji w idealnych warunkach bez pośrednictwa biur podróży. Nie wykupujecie Państwo całej wycieczki jako jednego produktu. Nasza firma pomaga zorganizować wymarzone wakacje. Zapewniamy apartament w jednym z ośrodków wczasowych. Pomagamy też znaleźć atrakcyjne przeloty, zaplanować atrakcje i aktywne spędzanie czasu podczas wakacji. Nie zobowiązujemy Państwa do wykupienia tych usług u nas. Poza bezpieczeństwem model ten zapewnia pełną swobodę w spędzaniu wakacji. Co ważne, nasze ośrodki to nie są typowe hotele z osobnymi pokojami. Oferują w pełni wyposażone apartamenty typu studio, z jedną lub dwiema sypialniami dla 2 do 6 osób. Apartamenty posiadają w pełni wyposażoną kuchnię, taras, telewizor, sejf oraz  telefon. Poza tym mamy pełną infrastrukturę jaką oferują hotele, baseny, jacuzzi, sauny, restauracje i bary. Także wyżywienie podczas pobytu to pełna dowolność i swoboda klienta. Można wybrać hotelową restaurację lub jedną z wielu restauracji czy barów na wyspach serwujące kuchnie z całego świata. Jest też możliwość przyrządzenia posiłków w pełni wyposażonej kuchni w apartamencie.

W Klubie Delfin od kilku lat staramy się organizować wakacje marzeń dla rodzin ceniących sobie wygodę, luksusowe warunki, niską cenę, magiczne miejsce. Mamy nadzieję, że kolejne rodziny, które skorzystają z naszej oferty będą równie zachwycone jak osoby, które już to zrobiły.