Jakie zalety ma organizacja wakacji na własną rękę? Argumentem mogą być bankructwa biur podróży, ale cz tylko? Są też  inne, równie silne argumenty. Wyjazd na własną rękę może być niejednokrotnie tańszy niż wyjazd na wczasy wykupione w biurze podróży.

Zaczynamy od początku. W wymarzone miejsce musimy w jakiś sposób dotrzeć. Niewątpliwie w przypadku wakacji za granicą przelot jest największym kosztem. Za naszym pośrednictwem możecie Państwo zorganizować przelot w dowolnym terminie, z wybranego lotniska i w dogodnej cenie. Terminy wylotów dostosowujemy do rezerwacji pobytu. Wystarczy nam 30 dni, aby zorganizować z Państwa sugestiami wymarzony urlop.

Hotel najtańszy czy najbardziej opłacalny?

Pierwszym elementem jaki trzeba wziąć pod uwagę jest cel podróży. Chcemy leżeć na plaży, zwiedzać, może aktywnie spędzać czas? W przypadku Wysp Kanaryjskich ten cel będzie miał kluczowe znaczenie ze względu na wybór wyspy lub jej części w której chcemy się zatrzymać. Indywidualna organizacja wakacji daje nam też możliwość zatrzymania się w kliku miejscach dostosowując je do tego jak chcemy spędzić czas.

Informacje praktyczne na wagę złota.

Nie ma w tym ani odrobiny przesady. Kiedy lot i miejsce pobytu mamy zarezerwowane, rozsądnie jest posiadać informacje praktyczne. Informacje dotyczące kraju w którym spędzimy wakacje, atrakcji na miejscu. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa pytania, udzielić rad, które przydadzą się w czasie urlopu.